Společné grilování na zahradě domova

Společné grilování na zahradě domova

Jeden z posledních teplých dnů jsme využili pro společné grilování. Důležité připravy pokrmů se ujali naši kuchaříci. Nejdůležitější součástí dnešního společného posezení byli naši klienti, kteří snědli vše, co se připravilo. Nechyběla sladká tečka ke kávě , švestková bublanina 😋😋😋. Posuďte sami, není pěkné si jen tak posedět a být tady pro sebe?! ❤️

Alzheimerova choroba

Alzheimerova choroba

V současné době trpí Alzheimerovou chorobou přibližně 6,1 milionu Evropanů. Odhaduje se, že do roku 2050 se tento počet ještě ztrojnásobí. Logicky proto i u nás počet případů rok od roku stoupá. Na konci měsíce května jsem se zúčastnil natáčení pořadu KLÍČ České televize na téma ALZHEIMEROVA CHOROBA i v kontextu s divadelním představením ZATMĚNÍ. 

Projížďka v kočáře

Projížďka v kočáře

Opět za námi na domov přišli koně z Řídeče. Klienti byli nadšení a i ti, kteří se ze začátku báli nakonec ztratili ostych a koníky si pohladili a dali jim mrkev a suchary. Počasí nám vyšlo, takže i jízda v kočáře, ze které si přímo mohli natrhat třešně dopadla na výbornou 🍒 🍒. Děkujeme tímto stáji Řídeč za krásný zážitek.

Kácení májky na našem Domově seniorů Komárov

Kácení májky na našem Domově seniorů Komárov

Tak takhle pilně jsme připravovali občerstvení na kácení májky, které jsme spojili s oslavou narozenin. Vše proběhlo minulý čtvrtek na našem domově a všichni jsme se na tento den těšili. K poslechu a tanci nám zahráli pánové na heligonky. Nechybělo ani opékání špekáčků. Všichni jsme si tento den patřičně užili, jak se můžete z fotek podívat ❤🌞🎂🍢

Dětičky z dětského studia Řídeč

Dětičky z dětského studia Řídeč

Ve středu nás navštívili dětičky z Dětského studia Řídeč. Ať už básničkami ke Dni matek nebo tanečním vystoupením, nám udělali velkou radost. Děti nám donesli krásně vytvořený dárek pro naše babičky. Společně jsme tvořili a malovali. Všichni měli úsměvy na tvářích a radost ze společného setkání ❤🎨🌞.

Čarodějnice a stavění májky

Čarodějnice a stavění májky

Tento týden jsme si na našem Domově seniorů Komárov pěkně užili. Začátek týdne jsme začali čarodějnicky a rozloučili se s měsícem dubnem. Konec týdne jsme ukončili postavením májky a přivítali měsíc květen. Na výrobě májky jsme se pilně celý týden všichni podíleli a dnes dopoledne díky silákům František Suchý a Jan Bednář májka stojí a celý květen bude zdobit náš domov 💞🌞💪🔨 .

Facebook