Masopust 2019

Masopust 2019

Masopust jsme zdárně oslavili 🎉🎼! Zabíjačkové speciality, pivo, tanec, zpěv a radost. To všechno a mnohem více jsme si s klienty a jejich rodinami užívali plnými doušky. Velké díky patří Lidové muzice Frgál, jenž nám okořenila odpoledne, také mažoretkám Violky, které nám předvedly úžasné vystoupení. 🌸🥳
A teď už jen ten půst...🤫

Jedeme v tom společně 2019

Jedeme v tom společně 2019

Náš Domov v tom jede taky! 🚴‍♀️ 👍 V pátek byl odstartován 4. ročník projektu Jedeme v tom společně. Protože jsme aktivní a máme rádi zábavu, tak u téhle věci rozhodně nesmíme chybět. ☺️ Do konce dubna musíme dojet na Jadran, to je 2000 km. Držte nám palce, my jedeme. 🚴‍♀️

Svatý Valentýn

Svatý Valentýn

Svátek zamilovaných jsme využili a napekli si sladké muffiny 🍰, neboť jak známo, láska prochází žaludkem. Klienti, kteří měli zájem, vyráběli přáníčka, někteří se dokonce odhodlali psát o lásce. 
Jak řekla naše klientka “láska je láska. ” ❤️
S touto pravdou Vám všem přejeme krásné dny.

Preventivní opatření v Domově seniorů Komárov

Preventivní opatření v Domově seniorů Komárov

Vzhledem k chřipkové epidemii, narůstajícímu výskytu respiračních (virových / bakteriálních) onemocnění, Vás žádáme o zvážení návštěvy v našem Domově seniorů Komárov.

Pokud na sobě pociťujete jakékoliv příznaky možného nachlazení nebo se pohybujete v kolektivu, kde k takovému výskytu došlo, prosíme, omezte návštěvy, abychom společně předešli přenosu na Vaše blízké.

Pro více informací ohledně zdravotního stavu Vašich příbuzných se prosím obracejte na zástupce vedoucí zdravotní péče – Bc. Yvetu Žižkovou. V tuto chvíli nejsou návštěvy zakázány, jedná se o pouhé doporučení a preventivní opatření.

Děkujeme na pochopení.   

Inzerát na pracovní pozici vedoucí zdravotní péče

Rozšiřujeme náš pracovní tým a hledáme na pracovní pozici vedoucí zdravotní péče. Náš tým poskytuje kvalitní 24 hodinovou péči klientům s demencí způsobenou nejen Alzheimerovou chorobou, ale i jinými druhy. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. V případě zájmu nebo dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: strelcova@dskomarov.cz nebo telefon: 730 175 713.

Páteční bohoslužba

Páteční bohoslužba

Dnešní bohoslužba s panem farářem byla na téma křivdy v nás a umění odpouštět, aneb “odpusť nám naše viny, jakož i my dopouštíme našim viníkům.” Zazpívali jsme si písně a pomodlili se. 
Víra je to, co nás vede dál a díky návštěvám faráře mají naši klienti možnost si to připomenout. 🙏

Výroba adventních věnců

Výroba adventních věnců

Adventní věnce jsou od odpradávna pomůcka k odpočítávání čtyř týdnů adventu. A jak víme, každou adventní neděli se zapaluje svíčka. První adventní neděle připadá letos na 2. prosince. Tak jsme nezaháleli a pustili jsme se do vyrábění. Přijďte si pro svůj věnec na náš vánoční jarmark, který je součástí Rozsvícení vánočního stromečku 29.11.2018 od 15 hodin. 
Těšíme se na Vás ❤️☃️⭐️🎅🏻🤶🏻

Facebook