Vážení,

je to již rok a půl, co jsme se mohli všichni potkat na společné akci, dát si něco dobrého a posedět u živé muziky. Na společné akce i s rodinami našich klientů jsme se opravdu těšili, a proto bychom Vás rádi pozvali na první společenskou akci v tomto roce, kterou je Kácení máje. Akce proběhne 31. 5. 2021 od 15:00. O zábavu se postarají aktivizační pracovnice, o hudbu Mladějovická přespolanka a o občerstvení naše kuchyně. Pro zpestření odpoledne si budete moci prohlédnout výrobu tradičních řemesel jako drátování, předení na kolovratu, výroba hedvábných květin nebo malování perníků. I přes aktuální rozvolnění opatření, stále dbáme na zdraví klientů, a proto musí návštěvy dodržovat následující pravidla pro umožnění vstupu na akci:

Návštěva je povinna doložit:
🌸Potvrzení o negativním výsledku POC testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starší 48 hodin či potvrzení o provedeném testu od zaměstnavatele.
🌸Potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu ne starší než 48 hodin
🌸Potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech
🌸Byla očkovaná proti onemocnění COVID-19 a doloží, že:

  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka,
  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka, nebo
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců)

_
Každá návštěva musí vyplnit formulář čestného prohlášení.
_
Návštěva je povinna mít respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.
_
Budeme se na Vás těšit. 💜