Darujte

Věci mají cenu radosti, kterou mohou způsobit.
Richard Aldington

Rádi bychom zajistili všem klientům tu nejlepší a kvalitní péči, která se soustředí zejména na jejich individuální potřeby a přání, zajistit kvalitní péči je však finančně náročnější, protože se jedná o soukromé zařízení, které nedisponuje tolika dotacemi jako státní zařízení. Náš rozpočet je tvořen především z příjmů z úhrad klientů, úhrad od zdravotních pojišťoven, příspěvků na péči a také z darů.

Jak nám můžete pomoci?

Vyberte si částku z níže uvedených QR kódů pro naskenování do Vaší mobilní aplikace nebo dar můžete zaslat přímo na účet 1387902803 / 2700

Do poznámky prosím uveďte Vaše jméno, příjmení a telefonní kontakt. 

Finanční dary budou použity:

  • na kompenzační pomůcky (invalidní vozíky, chodítka, hole…)
  • na rehabilitační pomůcky
  • na pomůcky pro aktivity
  • na společenské (zážitkové) akce

 Velmi si vážíme Vaší pomoci.

 

200 Kč

500 Kč

1000 Kč

2000 Kč

Naše odměny:

Dovolte nám ještě jednou velmi poděkovat celému kolektivu DS za opravdu skvělou péči, kterou jste věnovali našemu tátovi. Vážíme si práce, kterou skutečně děláte úžasně. Táta u Vás byl rád.

Jedním slovem jsem okouzlená. Je to souhrn detailů, které tvoří perfektní celek. Hned při vstupu ucítím příjemnou vůni čisté domácnosti, kde se vaří, uklízí a já mám pocit, že jsem doma.

Vážení, velice Vám děkuji za vzornou péči věnovanou ze strany vedení, zdravotních sester a ostatních zaměstnanců Vašeho zařízení naší sestře. Osobně jsem se při návštěvách u ní přesvědčila o výborné organizaci Vaší práce, zdravotní péče, ohleduplnosti a citlivém chování ke klientům, promyšlenosti daného programu. To vše velmi oceňuji já i moje rodina, protože chápeme, jak obtížné a vyčerpávající vzhledem k závažnosti Alzheimer tato Vaše práce je. Ještě jednou vřelé dík. Přeji Vašemu Domovu mnoho štěstí v další existenci, co nejméně překážek, za to tím více úspěchů v tak náročné a záslužné práci.

Děkujeme oběma aktivizačním pracovnicím, které nám věnovali svůj čas a dovezly nás na výlet do lesa a na kyselku do Těšíkova. Vaši spokojení klienti. Bylo to super.

Ráda bych Vám poděkovala za péči, kterou celý kolektiv pracovníků Domova, věnovali po dobu pobytu maminky. Pěkné prostředí a vlídné jednání jsem našla až u Vás. Maminka u Vás našla klid a jistotu, že je o ni dobře postaráno.

Chcete nám také poslat vzkaz?

Budeme velice rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Ve formuláři níže, je prostor k vyřízení vzkazu.