Darujte

Věci mají cenu radosti, kterou mohou způsobit.
Richard Aldington

Rádi bychom zajistili všem klientům tu nejlepší a kvalitní péči, která se soustředí zejména na jejich individuální potřeby a přání, zajistit kvalitní péči je však finančně náročnější, protože se jedná o soukromé zařízení, které nedisponuje tolika dotacemi jako státní zařízení.

Jak nám můžete pomoci?

Finanční příspěvky můžete zasílat na účet číslo: 1387902803 / 2700.

Finanční dary budou použity:

  • na kompenzační pomůcky (invalidní vozíky, chodítka, hole…)
  • na rehabilitační pomůcky
  • na pomůcky pro aktivity
  • na společenské (zážitkové) akce

Všem dárcům bude vystavena darovací smlouva.

1000 Kč
Příspěvek na kompenzační pomůcky (invalidní vozíky, chodítka, hole…)

500 Kč
Příspěvek na rehabilitační pomůcky

300 Kč
Příspěvek na pomůcky pro aktivity

500 Kč
Příspěvek na společenské (zážitkové) akce

Naše odměny:

Dovolte nám ještě jednou velmi poděkovat celému kolektivu DS za opravdu skvělou péči, kterou jste věnovali našemu tátovi. Vážíme si práce, kterou skutečně děláte úžasně. Táta u Vás byl rád.

Jedním slovem jsem okouzlená. Je to souhrn detailů, které tvoří perfektní celek. Hned při vstupu ucítím příjemnou vůni čisté domácnosti, kde se vaří, uklízí a já mám pocit, že jsem doma.

Vážení, velice Vám děkuji za vzornou péči věnovanou ze strany vedení, zdravotních sester a ostatních zaměstnanců Vašeho zařízení naší sestře. Osobně jsem se při návštěvách u ní přesvědčila o výborné organizaci Vaší práce, zdravotní péče, ohleduplnosti a citlivém chování ke klientům, promyšlenosti daného programu. To vše velmi oceňuji já i moje rodina, protože chápeme, jak obtížné a vyčerpávající vzhledem k závažnosti Alzheimer tato Vaše práce je. Ještě jednou vřelé dík. Přeji Vašemu Domovu mnoho štěstí v další existenci, co nejméně překážek, za to tím více úspěchů v tak náročné a záslužné práci.

Děkujeme oběma aktivizačním pracovnicím, které nám věnovali svůj čas a dovezly nás na výlet do lesa a na kyselku do Těšíkova. Vaši spokojení klienti. Bylo to super.

Ráda bych Vám poděkovala za péči, kterou celý kolektiv pracovníků Domova, věnovali po dobu pobytu maminky. Pěkné prostředí a vlídné jednání jsem našla až u Vás. Maminka u Vás našla klid a jistotu, že je o ni dobře postaráno.

Chcete nám také poslat vzkaz?

Budeme velice rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Ve formuláři níže, je prostor k vyřízení vzkazu.