Zářijová oslava narozenin

Na včerejší odpoledne jsme si společně připravili narozeninovou oslavu. Zářijových oslavenkyň bylo pět. A máme mezi sebou dámy, které si pomalu sahají ke stému jubileu!!! Vše nejlepší vinšujeme a pevné zdraví přejeme!!!

Střípky z aktivit

Střípky z aktivit Procvičili jsme celé tělo i ruce v keramické dílně. Upekly si výborné švestkové koláče i Honzovi buchty. Nechyběla ani oslava narozenin zářijových klientů.

Střípky z aktivit😊

Navštívila nás Gábinka,Kubík a kočičí bráškové Pepík a Emilek.Tvořili jsme podzimní létající draky. V dámském klubu jsme relaxovali a uzili si voňavou masáž. Procvičili jsme ruce u stříhání podzimní výzdoby.

Zahradní country slavnost

Léto se nám neúprosně chýlí ke konci, tak jsme poslední letní dny oslavili společně na Zahradní country slavnosti. K poslechu nám zahrál oblíbený pan Gajer z Paseky se svými přáteli. Navštívili nás také draví ptáci ze záchranné stanice Páteřín. Takže veliké poděkování...

Střípky z aktivit

Střípky z aktivit Domov nám provoněla sušená levandule z které jsme vytvořili vonné pytlíčky🪻🪻.Navštívila nás paní Melichová a naši chlupatí kamarádi. Trénovali jsme paměť, glazovali keramiku a podívali se na film s oblíbeným Belmondem.

Srpnová narozeninová oslava

Srpnová narozeninová oslava.Všem klientům přejeme ještě jednou vše nejlepší a pevné zdraví.

Výlet Doubravský dvůr

Dneska jsme se vydali za dobrodružstvím. Počasí se umoudřilo, déšť si nechalo na potom, a tak jsme se podívali do Statek Doubravský Dvůr. Kdo to tam zná, jistě ví, že tu neskutečně výbornou zmrzlinu jsme si prostě nemohli nechat ujít!

Střípky z aktivit

Střípky z aktivit Poslední srpnový týden utekl jako voda. Protáhli jsme celé tělo, masírovali chodidla. V keramické dílně jsme se pustili do výroby podzimních dekorací. Navštívili jsme statek Doubravský dvůr a ochutnali výbornou zmrzlinu i kávu.Dnes jsme společně...

Střípky z aktivit tohoto týdne🙂

Střípky z aktivit tohoto týdne Pořádně jsme procvičili paměť i tělo. Ve středu nás navštívil po dlouhé době pan Ing. Jakub Míča, dovezl nám ukázat zvířátka a připravil si pro nás zajímavou přednášku. Moc děkujeme za milou návštěvu! Dneska jsme změnili plán a místo...