Jarobraní

Přivítejte s námi jaro. Srdečně Vás zveme na Jarobraní. Čeká nás Velikonoční jarmark, občerstvení z naší kuchyně i bohatý program.

Mezinárodní den žen.🌹🌺💐

Na Mezinárodní den žen jsme nezapomněli ani u nás v Domově seniorů Komárov.🌹🌺💐Zahrála nám živá hudba a nechyběla ani dobrá kávička a něco k zakousnutí. Velké poděkování patří květinám Rozárka Šternberk za nádherné růže.  ...

Únorová oslava narozenin

Čtvrteční odpoledne patřilo únorovým oslavencům. Tentokrát se nás sešlo opravdu hodně, jedlo se, připíjelo na zdraví, zpívalo i tancovalo. Společnou oslavu jsme si moc užili a našim oslavencům přejeme ještě jednou krásné narozeniny.  

Masopustní veselice

Masopustní veselice Masopust je tradičně spojený s dobrým jídlem, tancem a všeobecným veselím. Ani u nás to nebylo jinak a udělali jsme si ve spolupráci s naší kuchyní masopustní veselici. A vydařila se. Jídla a pití bylo požehnaně.Za ovací klientů se uskutečnila i...

Den svatého Valentýna

I u nás v Domově seniorů Komárov jsme společně s klienty oslavili svátek svatého Valentýna. Čekalo na nás překvapení v podobě nádherných perníkových srdíček.  

Lednová narozeninová oslava

Ve čtvrtek jsme v Domově seniorů Komárov oslavili naše lednové jubilanty. Hrála nám živá hudba a všichni jsme si parádně zazpívali. Lednovou oslavu jsme si opravdu užili.

Prezidentské volby

I u nás v Domově seniorů Komárov proběhly volby prezidenta České republiky. Klienti tak mohli hlasovat z pohodlí domova.

Silvestrovské narozeniny

Prosincové narozeniny byli silvestrovské. Ikdyž se nás kvůli nemocnosti sešlo málo, oslava byla parádní. Zpívali jsme i tančili. Velké poděkování patří rodinám, děkujeme za milou návštěvu.

Oznámení pro návštěvy

Vážené návštěvy ♥, vzhledem ke zvyšujícímu se počtu respiračních onemocnění 🤧Vás žádáme, zvažte prosím Vaši návštěvu, pokud se necítíte dobře (rýma, kašel, bolest v krku, horečka, střevní potíže...). Děkujeme za pochopení a ochotu, chránit naše klienty...

Poděkování ZŠ Šternberk za krásná vánoční přání

Krásná vánoční přání k nám dorazila od žáků a žákyň ze Základní školy nám. Svobody 3 ze Šternberka. Mile nás překvapily i další vánoční dílka a také zmenšený model našeho domova. Děkujeme a přejeme krásné Vánoce.