Vážení,
jak již mnozí z Vás víte, náš Domov byl uzavřen z důvodu výskytu onemocnění Covid-19. Koncem října letošního roku se nákaza objevila poprvé. Klienti nyní pobývají na svých pokojích. Vzhledem k vyššímu počtu nakaženého personálu bude od 15. 11. 2021 do zařízení vyslána pomoc Armády České republiky.
V této chvíli neprobíhá očkování 3. dávkou očkovací látky proti onemocnění Covid-19. O zahájení očkování Vás budeme informovat. K dnešnímu dni máme 92 % očkovaných klientů a 42 % očkovaných zaměstnanců.
Chápeme, že jste v této době zákazu návštěv a výskytu onemocnění nejistí, máte strach o své nejbližší a potřebujete informace o jejich zdravotním stavu. Tyto informace Vám podá naše vrchní sestra Bc. Yveta Žižková na telefonním čísle 739 715 109.
Vzhledem k četnosti dotazů Vás moc prosíme, berte na vědomí následující:
1. O informace si prosím volejte ve dnech PONDĚLÍ, STŘEDA, PÁTEK v časech 13:30-14:30 nebo ve dnech ÚTERÝ a ČTVRTEK v časech 11:00 – 12:00 (samozřejmě s výjimkou akutních záležitostí).
2. Mějte vždy připravené heslo pro telefonickou komunikaci.
3. Pokud se u Vašeho příbuzného potvrdí onemocnění Covid–19, informujeme Vás sami.
4. Pokud se zdravotní stav Vašeho příbuzného zhorší natolik, že je nutné jej odvézt do nemocnice, informujeme Vás sami.
Žádáme tímto všechny o pochopení. Veškerými opatřeními chceme chránit nejen klienty, ale i Vás, rodiny a zaměstnance. Všem moc děkujeme za podporu. Vážíme si Vaší pomoci a věříme, že se situace brzy vrátí do normálu. Ráda bych také poděkovala očkovaným kolegům za odpovědný přístup.
Andrea Kantorová, ředitelka